10 zasad w rozmowie ze mną, których lepiej nie łamać.

1. Jeżeli zaczynasz rozmowę tekstem w stylu: "skont klikasz?" albo "postukamy?", to już możesz uciekać, bo mogę cię zjebać. Tak zaczynają osoby bez jakichkolwiek ambicji społecznych, którzy nie wiedzą jak zacząć rozmowę. Jeśli chcesz porozmawiać nie ma problemu, zacznij od słów: "czesc", lub coś podobnego.

2. Jeżeli chcesz ze mną porozmawiać musisz mieć jakiś konkretny powód. Jeżeli już zechce mi się z tobą porozmawiać, oczekuje, że wiesz o czym!! Bo tekst w stylu "a może ty coś zaproponujesz" uważam za stratę mojego czasu!! Jak chcesz pogadać o jakiś głupotach - wypierdalaj. Skoro ci się nudzi usiadź przed TV, włącz telenowelę albo "BAR" i nie zawracaj mi głowy!!

3. Skoro już chcesz coś napisać nie krępuj się. Pisz bezpośrednio (wal prosto z mostu) na temat na który oczekujesz odpowiedzi. Bo jeżeli mam się domyślać o co ci chodzi, to mnie chujoza bierze. Możesz rozmawiać ze mną na dowolny, byle sensowny temat(szkoła, życie, itd.).

4. Mimo, iż to wirtualny świat, i pewnie się nigdy nie zobaczymy, pamiętaj o tym, że po drugiej stronie kabla siedzi żywa i raczej normalna osoba, która ma uczucia i swoje problemy. Okaż mi trochę szacunku, a będę też dla ciebie miły. Uważasz to za bezsens -> wypierdalaj.

5. Jestem MaRiK, i tylko tak można się do mnie zwracać. Dla znajomych są zarezerwowane również inne pseuda, ale tylko dla znajomych. Jeżeli tego nie akceptujesz lub jest to dla ciebie zbyt trudne do zakapowania - wypierdalaj.

6. Nie używam polskich znaków, ale nie mam nic przeciwko ich występowaniu. Jeżeli już tak bardzo chcesz ich używać - proszę bardzo, mi one nie przeszkadzają.

7. To, ze mój status to "zaraz wracam", wcale nie oznacza, że siedzę z oczyma wpatrzonymi w monitor - to oznacza, że mój komputer jest włączony(co nie jest rzadkim widokiem). Jeżeli nie odpowiadam okaż mi trochę cierpliwości. Zapewne nie mogę teraz rozmawiać lub gdzieś wyszedłem na chwile, odezwę się jak będę mógł. A status "niedostępny" , dokładnie oznacza to co oznacza. Nie ma mnie, albo nie chcę z nikim gadać, więc lepiej nie odzywaj się. Bo może mnie to zdenerwować. Jeśli chcesz coś pilnie to powinieneś skontaktować się ze mną przez koma lub maila. Nie próbuj "napierdalać" jakiś bezsensownych literek z myślą że się odezwę. Jeżeli udało ci się spełnić wszystkie punkty - czytaj dalej, jeżeli nie - wypierdalaj.

8. Jeśli do mnie piszesz; masz pisać to co czujesz, a nie to co mówi ci rozum, że czujesz. Nienawidzę jak ktoś mnie w chuja robi. Więc nie próbuj wkręcać mi że jesteś jakąś "napaloną blondyną". Jeżeli masz taki zamiar - już wiesz gdzie powinieneś być.

9. Jeżeli ignorujesz powyższy tekst i nadal masz zamiar zrobić mi z mózgu sieczkę, miej świadomość że mogę cię zignorować albo zablokować, bo to wszystko mnie już nie bawi.

10. Mam wielka nadzieje, że ta strona pomoże w naszej wzajemnej, bezproblemowej komunikacji i pomoże nam się zrozumieć. Bo chyba jesteśmy inteligentnymi ludźmi. Wszystkich spełniających powyższe warunki zapraszam do rozmowy. A wszystkich którzy odpadli już na samym początku, radzę zastanowić się nad sobą.

Wulgaryzmy to tylko dodatek, gdyż to jest jedyna metoda by warazić to co czuję

Marek "MaRiK" - marek@pl.no-ip.org